سایت تیک فیلم تابع قوانین جمهوری اسلامی و ثبت شده در ساترا میباشد. محتوای سایت بازبینی شده و مناسب تماشا در محیط خانواده میباشد
تیک فیلم جدید

دانلود سریال ایرانی رقص روی شیشه

دانلود سریال رقص روی شیشه با کیفیت عالی

قسمت 12 اضافه شد
دانلود سریال رقص روی شیشه

مشابه با دانلود رایگان سریال رقص روی شیشه کامل تمامی قسمت ها

دانلود رایگان سریال رقص روی شیشه

لینک های دانلود سریال رقص روی شیشه

دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 12 دوازدهم دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 12 دوازدهم
رعنا, یغما را به زندان می اندازد ولی ماجرا به همین جا ختم نمی شود. در این میان ادریس هم ناپدید می شود…

رمز فایل: نسخه ای که خریداری می‌کنید نسخه پیش فروش بوده و پس از دانلود برای تماشای فیلم احتیاج به رمز فایلی دارید که این رمز صبح روز یکشنبه منتشر خواهد شد.

دانلود تریلر
دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 11 یازدهم دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 11 یازدهم
کشمکش میان رعنا و یغما یغما که خواهان مهاجرت است , رعنا را تحت فشار قرار می دهد و باعث می شود رعنا در برابر او طغیان کند.

رمز فایل: derpbpxkepzwqern

دانلود تریلر
دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 10 دهم دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 10 دهم
مشکلات خانواده رخشان تمامی ندارد. در این میان, رعنا برای ادامه کار به تهران می‌آید اما در دفتر فیلمسازی با صحنه عجیبی روبرو می شود

رمز فایل: fqrrjdalsradhzzk

دانلود تریلر
دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 9 نهم دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 9 نهم
یغما , ناپدید شده است و تلاش های رعنا برای پیدا کردن او بی نتیجه می ماند . از سوی دیگر , سیاوش سر و کله اش پیدا می شود و برای دریا, مشکل تازه ای ایجاد می کند.

رمز فایل: uigsqprplmdriigc

دانلود تریلر
دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 8 هشتم دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 8 هشتم
رعنا به همراه کامران, برای پیدا کردن یغما, به شمال می روند غافل از این که یغما که از دست طلبکارها دوباره فراری شده است, تصمیم تازه ای برای زندگی گرفته است.

رمز فایل: salamcinama.kzzmhnbmahibnfaw

دانلود تریلر
دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 7 هفتم دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 7 هفتم
مرگ اکلیلی و گم شدن فایلی که باعث نجات یغما می شد, ماجراهایی را رقم می زند که انتهایش به ادریس می رسد . رعنا بی خبر از همه جا سرنخی از همسر گمشده اش به دست می آورد.

رمز فایل: salamcinama.drkclpwxbfxfvuxr

دانلود تریلر
دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 6 ششم دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 6 ششم
رعنا باید ظرف مدت دو هفته, بدهی های یغما را تسویه کند اما ادریس که سوی دیگر ماجراست, تصمیم می گیرد عرصه را بر او تنگ تر کند…

رمز فایل: salamcinama.xgowomtdhoxokiyy

دانلود تریلر
دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 5 پنجم دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 5 پنجم
رعنا باید ظرف مدت دو هفته, بدهی های یغما را تسویه کند اما ادریس که سوی دیگر ماجراست, تصمیم می گیرد عرصه را بر او تنگ تر کند…
دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 4 چهارم دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 4 چهارم
یغما گم شده است, همه دنبال او هستند, رعنا در این جستجو با رازهای پنهان یغما رو به رو می‌شود. رازهایی که مسیر زندگی هر دو را تغییر می‌دهد.
دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 3 سوم دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 3 سوم
کلاف زندگی یغما و رعنا به خاطر اتفاقاتی که رخ می‌دهد, پیچیده‌تر می‌شود, از سویی حضور ادریس ملک, دوست دوران دانشجویی آن‌ها, مشکلات شکل و شمایل دیگری به خود می‌گیرد…
دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 2 دوم دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 2 دوم
کشمکش میان رعنا و یغما به اوج خود می‌رسد, به‌طوری که رعنا تصمیم می‌گیرد, مهمانی تولد را کنسل کند اما با وساطت لیلی, مهمانی برگزار می‌شود ولی در میانه مهمانی, فاجعه‌ای رخ می‌دهد که همه چیز را بهم می‌ریزد…
دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 1 اول دانلود سریال رقص روی شیشه قسمت 1 اول
رعنا و یغما, زندگی خوب و عاشقانه‌ای دارند اما زندگیشان را سایه‌ رازهایی که پنهان کرده‌اند, تهدید می‌کند و همین پنهان‌کاری, ماجراهای هولناکی را برایشان رقم می‌زند.
درباره سریال رقص روی شیشه

سریال رقص روی شیشه یکی از مجموعه های نمایش خانگی به کارگردانی مهدی گلستانه است که چهره های معروف سینما و تلویزیون در این سریال حضور دارند. کارگردان این سریال پیمان جعفری تهه کننده چهار فیلم دیگر نیز بوده است.

مجموعه عوامل سریال رقص روی شیشه بعد از اینکه قسمت هایی از نگارش را آغاز کردند از بهرام رادان برای بازی در این سریال دعوت کرده اند که به احتمال زیاد این سوپراستار در این سریال بطور قطعی حضور خواهد داشت و این اولین حضور بهرام رادان در یک مجموعه نمایش خانگی خواهد بود.

سریال رقص روی شیشه حداقل در 26 قسمت تولید شده است و موضوع این فیلم اجتماعی است. مهدی گلستانه پس از تهیه کنندگی سریال موفق عاشقانه این بار با کارگردانی سریال رقص روی شیشه دومین تجربه خود را در شبکه نمایش خانگی خواهد داشت.

سریال رقص روی شیشه

اطلاعاتی در مورد سریال
تهیه کننده این سریال در مصاحبه ای گفت : تهیه کنندگی و کاگردانی این سریال را خودم به عهده دارم و مذاکراتی با بازیگران نقش اصلی این سریال داشتیم که به محض دریافت پروانه ساخت با آنها قرارداد می بندیم و فیلمبرداری سریال آغاز می شود. مکان اصلی فیلمبرداری سریال در تهران است اما چند قسمت هم در خارج از کشور و یک بخشی در جنوب یا شمال کشور هم فیلمبرداری می شود.

اما او در مورد شباهات این سریال با سریال عاشقانه گفت, سریال رقص روی شیشه یک ملودرام اجتماعی است در مورد مهاجرت است و همچنین ستایش خانواده؛ به لحاظ کارکتر هم با سریال عاشقانه متفاوت است زیرا بازیگران معروف تری در این سریال حضور خواند یافت. برای اینکه این سریال موفق شود باید از بازیگران چهره استفاده شود که 2 بازیگر تازه کار هم در این سریال حضور خواهند یافت.

سریال رقص روی شیشه

معرفی بازیگران سریال رقص روی شیشه
مهتاب کرامتی / امیر آقایی / بهرام رادان / مهرداد صدیقیان / هدی زین العابدین / میترا حجار / حامد کمیلی / ستاره اسکندری / سحر قریشی / بیتا فرهی / همایون ارشادی / ترلان پروانه / عیسی یوسفی پور / علیرضا زمانی نسب / سیاوش چراغی پور / ابوالفضل میری / جواد یحیوی / احسان عباسی / عباس توفیقی / بیژن افشار / هانی صالحی / پانته آ کیقبادی / مگار جعفری / مجتبی واشیان / دلسا کریم زاده / احسان سعادتی / دانیال کریمی / مریم نصرتی / دنیا انیبر / یاس و حسن شمی رضوی

 

عوامل سریال رقص روی شیشه
کارگردان: مهدی گلستانه, تهیه کننده: پیمان جعفری, سرمایه گزاران: مهرداد امیررضوانی و مهدی گلستانه, مجری طرح: مانترافیلم تابا و مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی برخی از عوامل تولید «رقص روی شیشه» هستند و به زودی اسامی کامل عوامل اعلام خواهد شد.

آهنگ های تیتراژ سریال رقص روی شیشه را 26 خواننده می خوانند
یکی از ویژگی های جذاب این سریال حضور 26 خواننده ایرانی در هر قسمت است که تیتراژ این سریال را می خوانند و این اتفاق بی سابقه است و در هیچ سریالی دیده نشده است.

از جمله خوانندگانی که در این سریال به صورت قطعی حضور خواهند داشت می توان به رضا صادقی, بابک جهانبخش, محمد علیزاده, مهدی مقدم, مهدی یغمایی, محمد زندوکیلی, رضا بهرام, انوشیروان تقوی, فرزاد فرزین و هوروش بند اشاره کرد.

حضور سحر قریشی در سریال رقص روی شیشه
سحر قریشی که پیش از این در این سریال آسپرین به کارگردانی فرهاد نجفی و در ماه های اخیر خم با سریال سیزده شمالی حضور در شبکه نمایش خانگی را تجربه کرده است و در سریال رقص روی شیشه هم سومین تجربه حضور در سریال نمایش خانگی را خواهد داشت.

حضور یاس رپر معروف ایرانی به عنوان خواننده در سریال
یاسر بختیاری (یاس) به عنوان خواننده سبک رپ اجتماعی هم برای حضور در سریال رقص روی شیشه با عوامل سریال به توافق رسیده است.

علیرقم مقاوت گروه سازنده سریال رقص روی شیشه برای عدم انتشار اخبار و درز اطلاعات پروژه, خبر رسیده است که یاس معروف ترین خواننده رپ ایرانی هم در سریال قرص روی شیشه حضور پیدا می کند.

طبق احبار حضور یاس در این پروژه قطعی است ولی هنوز به صورت دقیق مشخص نیست که او به عنوان بازیگر و یا خواننده در سریال حضور پیدا می کند.

نکته جالب این است که یاس بعد از چندین سال جزو معدود خوانندگانی است که هیچ موقع برای دریافت مجوز رسمی اقدام نکرده است, حال این سوال پیش می آید که آیا مهدی گلستانه تمام مجوزهای لازم برای استفاده از موسیقی او را دریافت کرده است و یا اینکه فقط یاس در نقش یک خواننده یا بازیگر در سریال ظاهر خواهد شد.

راهنما
 • تمامی فایل های سایت تیک فیلم در سرور های قدرتمند ایران میزبانی می شوند
 • جهت ارتقا کیفیت سایت و همچنین استفاده سایر کاربران, لطفا حتما نظرتان درباره فیلم را در بخش نظرات مطرح کنید
 • برای دانلود با سرعت بالا, قابلیت ایست و چندین امکانات دیگر, از نرم افزار IDM در ویندوز و ADM در موبایل استفاده کنید.
 • برای پخش نسخه x265 حتما از آخرین ورژن Pot Player (در ویندوز) و آخرین ورژن MX Player (در موبایل) استفاده کنید.
 • راهنمای کیفیت فیلم ها
 • درخواست فیلم و سریال
 • با عضویت در کانال ما هیچ فیلمی را از دست ندهید! کانال تلگرام تیک فیلم
  لطفا حتما نظراتان درباره فیلم را در این بخش بنویسید

  1. علیزاده

   چهارشنبه , 6 ژانویه 2021

   عالی بود. واقعا دستتون درد نکنه. همه لینکها سالم و با حجم خوب. دمتون گرم