خانه » دانلود سریال » دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو قسمت 5 پنجم

دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو قسمت 5 پنجم

دانلود سریال ایرانی خوب، بد، جلف: رادیواکتیو

دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو

لینک های دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو

دانلود فیلم خوب بد جلف 1

دانلود فیلم خوب بد جلف 2 ارتش سری

دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو قسمت 5 دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو قسمت 5

رمز فایل: khhgcywzbhsucpcv

گروه ارتش سری پی می برند که کیک زرد در اختیار حسام بوالهوس و گروهش است، که آن را بجای مواد مخدر صنعتی اشتباه گرفته اند. جاسوسان قراری برای آزاد کردن پژمان و سام می گذارند که از آن طریق به محموله کیک زرد دست بیابند، ولی اوضاع طبق نقشه آنها پیش نمی رود …

دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو قسمت 4 دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو قسمت 4

رمز فایل: cmyzraozlvygqiue

حسام بوالهوس که برای ربودن یک محموله مواد مخدر در جاده کمین کرده اشتباها کیک زرد را به جای آن می دزدد. در راه بازگشت به تهران به پژمان و سام برمی خورد که پس از گذراندن زمانی سخت و هولناک از جنگل نجات پیدا کرده اند. حسام نقشه های جالبی برای آن دو در سر دارد ….

دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو قسمت 3 دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو قسمت 3

رمز فایل: bsnibmapmcveyuxz

گرجی که فرماندهی چچن ها را به دست گرفته همچنان به دنبال انتقام از پژمان است. پژمان و سام با مکافات از چنگ او و از قطار فرار می کنند، اما در انتهای مسیر دردسر بزرگتری در انتظار آنهاست…

دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو قسمت 2 دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو قسمت 2

رمز فایل: oanpwceimajrwcam

جاسوسان ارتش سری متوجه شده اند كه پژمان و سام در یك قطار در حال حركت به سمت تبریز هستند. آن ها در حال تلاش برای رسیدن به قطار و ایستگاهی هستند كه قرار است قطار در آن توقف داشته باشد. جنگ قدرت در میان چچنی ها و برخورد پژمان و سام در قطار با یك آشنای غیرمنتظره روزنه امیدی به آن ها می دهد كه از دست گروه تروریستی نجات یابند.

دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو قسمت 1 دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو قسمت 1

درباره سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو

مدتی پیش بود که پیمان قاسمخانی اعلام کرد قصد ساخت سریالیبه‌عنوان دنباله‌ی فیلم‌های «خوب، بد، جلف» را دارد؛ سریالی طنز با بازی مجدد سام درخشانی و پژمان جمشیدی. این سریال که «خوب، بد، جلف: رادیو اکتیو» نام دارد، به نویسندگی برادران قاسمخانی و امیر مهدی ژوله در حال ساخت است. البته احتمالا مطابق معمول پیمان قاسمخانی سرپرست نویسندگان سریال باشد، نه یکی از نویسنده‌های اصلی. کارگردانی سریال «خوب، بد، جلف: رادیو اکتیو» برعهده محسن چگینی و پیمان قاسمخانی خواهد بود و از فیلیمو پخش خواهد شد. تاکنون اطلاعات چندانی از جزییات داستانیِ دقیق و فهرست بازیگران این سریال به‌دست نرسیده است. از آن‌جایی که می‌دانیم این سریال دنباله بر دو فیلم «خوب، بد، جلف» است، باتوجه‌به این فیلم‌ها می‌توان حدس زد که باز هم با داستانی طنز راجع به فیلم‌سازی طرف باشیم و در تیم بازیگران نیز چند نام سرشناس را ببینیم. در برخی منابع نیز آمده که دلیل ساخت این سریال، طولانی بودن بیش از حد داستان فیلم «خوب، بد، جلف: ارتش سری» است و پیمان قاسمخانی درواقع قصد دارد داستان فیلم را در این سریال به‌پایان برساند.

«خوب، بد، جلف: رادیواکتیو»، سریالی در ژانر کمدی-اکشن به نویسندگی «مهراب قاسم خانی»، «پیمان قاسم خانی» و «امیرمهدی ژوله» و کارگردانی «پیمان قاسم خانی» و «محشن چگینی» و محصول سال 1399 ایران است. بازیگران مطرحی همچون «پژمان جمشیدی»، «سام درخشانی»، «حامد کمیلی»، «فرهاد آئیش»، «امیرمهدی ژوله» و «گوهر خیراندیش» در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند. داستان این سریال که دنباله داستان فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف 2: ارتش سری» است، روایت گر ماجراجویی های پژمان و سام پس از دزدیده شدن توسط چچن ها می باشد.

سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو به کارگردانی پیمان قاسم خانی در سال 1399 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر کمدی و اکشن می‌باشد. در این سریال پژمان جمشیدی، سام درخشانی، حامد کمیلی، فرهاد آئیش، گوهر خیراندیش، امیرمهدی ژوله، مارال فرجاد , ستاره پسیانی به هنرمندی پرداخته‌اند.

عکس ها و تصاویر سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو

58109img 5ff84b35bd9d22021 01 8 دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو قسمت 5 پنجم

 

58109img 5ff84b38b35df2021 01 8 دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو قسمت 5 پنجم

 

58109img 5ff84b3b6e8092021 01 8 دانلود سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو قسمت 5 پنجم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *