دانلود فیلم ایرانی طلا

دانلود فیلم طلا با کیفیت عالی

دانلود فیلم طلا

نقد و بررسی فیلم طلا

مسعود فراستی: «طلا» بهترین کار پرویز شهبازی است و حرکت دوربین نرم است و جز معدود فیلم‌های نزدیک به ماست. مسئله من ‌مفهوم نیست و بازیگران را حس‌میکنم ولی رابطه دو شخصیت اصلی کم است. در مساله فیلمنامه برخی حفره‌ها وارد است ولی می‌شود با وجود این حفره‌ها، بازیگران حس شوند. فیلم ‌لحن دارد. به شدت ساده نشان می‌دهد. یک سری اضافه کاری‌ها را کنار زده است. در لابه‌لای جدی بودن، شوخی‌های ریز دارد.

صوفیا نصرالهی: فیلم طلا بازگشت پرویز شهبازی بعد از «مالاریا» به سینمایی است که از او انتظار داریم. یک درام پرکشش که به شیوه شهبازی آرام آرام روایت می‌شود و زیر پوست تماشاگر می‌رود. از همان سکانس‌های ابتدایی تنش را در فیلم می‌شود حس کرد. یک گریز کوتاه به زندگی هر کدام از کاراکترها که فکر می‌کنیم در همه طول فیلم همراه هم خواهند بود اما شبیه «دربند» شهبازی از میان آنها قهرمانش را انتخاب می‌کند و فیلم را با او به پایان می‌رسانیم. روند فیلم از شادی به اندوه، از محبت به تردید و خشم و درنهایت همدردی و دلسوزی خیلی خوب تاثیرش را می‌گذارد.

اخبار و حواشی فیلم طلا

-معمولا پرویز شهبازی از نابازیگران یا بازیگرانی که معروف و ستاره نیستند استفاده می‌کند یا نهایتا فیلم‌هایش یک ستاره مطرح دارند، «طلا» اما یکی از پرستاره‌ترین فیلم‌های جشنواره فجر امسال است. -همه این بازیگران برای نخستین بار با پرویز شهبازی همکاری می کنند. -فیلمبرداری فیلم سینمایی «طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی و تهیه کنندگی رامبد جوان و محمد شایسته که اواسط خردادماه در تهران آغاز شده بود بعد از 60 جلسه به پایان رسید. -شهبازی در مورد فیلم گفت: هم اکنون فیلم «طلا» که مراحل فیلمبرداری و ویرایش آن به اتمام رسیده در مرحله صداگذاری قرار دارد. طلا در واقع یک شخصیت در این فیلم است و احتمالا با این نام آن را معرفی کنیم. به نظر می رسد که این فیلم تا ماه ژانویه آماده نمایش شود.

جوایز و افتخارات فیلم طلا

موجود نیست

راهنما
  • تمامی فایل های سایت تیک فیلم در سرور های قدرتمند ایران میزبانی می شوند
  • جهت ارتقا کیفیت سایت و همچنین استفاده سایر کاربران، لطفا حتما نظرتان درباره فیلم را در بخش نظرات مطرح کنید
  • برای دانلود با سرعت بالا، قابلیت ایست و چندین امکانات دیگر، از نرم افزار IDM در ویندوز و ADM در موبایل استفاده کنید.
  • برای پخش نسخه x265 حتما از آخرین ورژن Pot Player (در ویندوز) و آخرین ورژن MX Player (در موبایل) استفاده کنید.
  • راهنمای کیفیت فیلم ها
  • درخواست فیلم و سریال
  • با عضویت در کانال ما هیچ فیلمی را از دست ندهید! کانال تلگرام تیک فیلم
    لطفا حتما نظراتان درباره فیلم را در این بخش بنویسید